Doradztwo podatkowe


W mocy od: 6 maja 2025

Zasady kwalifikacji

Zasady kwalifikacji

Podczas rejestracji w IRK kandydaci na studia drugiego stopnia:

Kandydaci na studia drugiego stopnia umieszczeni na liście przez Wydziałową Komisję Rekrutacyjną jako zakwalifikowani do przyjęcia na studia stacjonarne i niestacjonarne winni złożyć następujące dokumenty w formie papierowej (zgodnie z harmonogramem rekrutacji):

W przypadku niewypełnienia limitu przyjęć (niedostarczenia skanów dokumentów przez kandydatów umieszczonych na liście wstępnie zakwalifikowanych), dopełnienie limitu przyjęć będzie odbywać się w dalszym ciągu jedynie na podstawie liczby punktów uzyskanych w procesie rekrutacji i miejsca na liście rankingowej. Kandydat może na bieżąco sprawdzać w systemie IRK, czy został wstępnie zakwalifikowany do przyjęcia na studia, używając swojego identyfikatora i hasła.

Konkurs dyplomów ukończenia studiów wyższych

 
Na studia niestacjonarne drugiego stopnia mogą zostać przyjęte osoby, które posiadają dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku rachunkowość i podatki lub innym kierunku studiów.
Pierwszeństwo w procesie rekrutacji mają kandydaci będący absolwentami kierunku rachunkowość i podatki z tytułem zawodowym licencjata.
Dla realizacji programu na kierunku doradztwo podatkowe drugiego stopnia niezbędne jest posiadanie kompetencji w zakresie ogólnych reguł odnoszących się do rachunkowości i podatków zdobytych w systemie szkolnictwa wyższego lub poza nim. Kompetencje będą weryfikowane w toku studiów.
 

Opłaty za studia

Opłata za rok studiów: 4 480 zł