Studia I i II stopnia oraz jednolite studia magisterskie - 2020/2021

zmień rekrutację anuluj wybór

Oferta prezentowana na tej stronie ograniczona jest do wybranej rekrutacji. Jeśli chcesz zobaczyć resztę oferty, wybierz inną rekrutację.

Harmonogram rekrutacji od semestru letniego 2020/2021

| Administrator Systemu

HARMONOGRAM REKRUTACJI
OD SEMESTRU LETNIEGO
2020/2021

w Uniwersytecie Humanistyczno–Przyrodniczym

im. Jana Długosza w Częstochowie

DRUGIEGO STOPNIA

Kandydat rejestruje się w systemie IRK i dokonuje opłaty na indywidualne konto wygenerowane dla każdego kandydata w systemie IRK. Opłata musi wpłynąć na konto uczelni nie później niż do dnia 25 lutego 2021 r.

od 1 lutego 2021 r.
od godz. 12200

do 24 lutego 2021r.

Wprowadzanie danych i skanów dokumentów w systemie IRK przez kandydatów

Kandydat wprowadza do systemu dane, załączą fotografię w formie elektronicznej (jpg) oraz skany dokumentów wymaganych do podjęcia studiów na danym stopniu (tj.  dyplom lub zaświadczenie o ukończeniu studiów oraz skan suplementu).

Na kierunku, na którym jest to wymagane, należy załączyć np. reprodukcje prac (portfolio) - zgodnie z adresami e-mail podanymi na stronie IRK danego kierunku.

Oryginały dokumentów uprawniających do podjęcia studiów trzeba będzie dostarczyć i przedstawić (do wglądu) w Dziekanacie danego Wydziału w ciągu  2-mcy od rozpoczęcia studiów.

Niewprowadzenie danych i skanów wymaganych dokumentów zgodnie z  wytycznymi w IRK w wyznaczonym terminie, tj. do dnia 24.02.2021 r., oznacza rezygnację z ubiegania się o przyjęcie na I rok studiów !!!

do 24 lutego 2021r.

Informacja na osobistym koncie kandydata w zakładce „zgłoszenia rekrutacyjne” oraz na stronie https://rekrutacja.ujd.edu.pl

26 luty 2021 r. po godz. 1400

Wpis na studia

Kandydat przesyła skan wypełnionego i podpisanego formularza wpisu na studia  na wskazany adres e-mail Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej.

do 28 lutego 2021 r.

Kandydat powinien śledzić na bieżąco komunikaty na stronie